Menu
Aarslev BK mod Munkebo/Dalby U15 Drenge Liga 3 (2012) 11:11 - efterår 2026 • Pulje 1
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev 19-09-2026 Kl. 11.00
ude logo
Aarslev BK
V
Bogense G & IF - Aarslev BK 14-09-2026 • kl. 18:00 2 - 6
T
Aarslev BK - Skårup IF 10-09-2026 • kl. 18:00 2 - 4
T
Dalum IF - Aarslev BK 05-09-2026 • kl. 13:30 4 - 2
V
Aarslev BK - Boldklubben Marienlyst 31-08-2026 • kl. 18:00 5 - 3
U
Aarslev BK - MG & BK 16-08-2026 • kl. 11:00 4 - 4
2
3
14°
8,8m/s
0,2ml.
19:25Kl.
Leveret af
ude logo
Munkebo/Dalby
U
Brylle/Verninge/Broby - Munkebo/Dalby 15-09-2026 • kl. 17:15 3 - 3
U
Munkebo/Dalby - Boldklubben Marienlyst 13-09-2026 • kl. 13:00 3 - 3
V
Nr. Aaby IK - Munkebo/Dalby 09-09-2026 • kl. 18:00 0 - 3
T
Munkebo/Dalby - MG & BK 06-09-2026 • kl. 11:00 4 - 5
V
OKS - Munkebo/Dalby 30-08-2026 • kl. 11:00 2 - 5
Martin Rosengaard
'70 +3
Kamp slut
'70 +3
Ukendt spiller
'53 +0
Andreas Aagaard (Straffe)
'52 +0
Ukendt spiller
'52 +0
Mikkel Nordstrand (Selvmål)
'36 +0
2. halvleg start
'35 +1
1. halvleg slut
'11 +0
Andreas Aagaard
'4 +0
Andreas Aagaard
Assist: Frederik Thygesen
'4 +0
Ukendt spiller
'0 +0
Kamp start

StillingU15 Drenge Liga 3 (2012) 11:11 - efterår 2026 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Munkebo/Dalby 11 8 2 1 26
2 Langeskov IF 10 7 1 2 22
3 Brylle/Verninge/Broby 10 7 1 2 22
4 MG & BK 10 5 4 1 19
5 Dalum IF 12 5 2 5 17
6 Skårup IF 11 5 1 5 16
7 Nr. Aaby IK 9 5 0 4 15
8 OB 11 4 1 6 13
9 Bogense G & IF 8 4 0 4 12
10 BBB/SB 11 3 3 5 12
11 Aarslev BK 8 3 1 4 10
12 OKS 10 2 2 6 8
13 Boldklubben Marienlyst 9 1 2 6 5
14 Rudkøbing BK 10 0 2 8 2
Kommentarer
Kampgalleri
Nogle bruges til statistik og andre sættes af tredjepartstjenester. Ved at klikke 'OK' accepterer du brugen af cookies.
Luk