Menu
Aarslev BK mod SfB Grand Old Mas. (M+60), 11:11/9:9, 2026 • Pulje 1
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev 01-06-2026 Kl. 18.45
ude logo
Aarslev BK
T
Aarslev BK - Langeskov IF 18-05-2026 • kl. 18:45 2 - 4
V
Ringe BK - Aarslev BK 04-05-2026 • kl. 18:45 2 - 3
V
Aarslev BK - OB/Dalum IF 27-04-2026 • kl. 18:45 4 - 1
T
BBB - Aarslev BK 20-04-2026 • kl. 19:00 2 - 1
V
Aarslev BK - Thurø BK af 1920 13-04-2026 • kl. 18:45 3 - 2
1
3
21°
3,9m/s
0ml.
21:48Kl.
Leveret af
ude logo
SfB
V
Ringe BK - SfB 18-05-2026 • kl. 18:45 1 - 2
V
SfB - OB/Dalum IF 11-05-2026 • kl. 18:45 3 - 0
U
BBB - SfB 04-05-2026 • kl. 19:00 0 - 0
V
SfB - Thurø BK af 1920 27-04-2026 • kl. 18:45 2 - 0
V
Langeskov IF - SfB 13-04-2026 • kl. 18:45 0 - 3

StillingGrand Old Mas. (M+60), 11:11/9:9, 2026 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BBB 18 16 1 1 49
2 SfB 16 13 1 2 40
3 Aarslev BK 17 8 3 6 27
4 Thurø BK af 1920 17 5 2 10 17
5 OB/Dalum IF 16 5 2 9 17
6 Langeskov IF 17 4 0 13 12
7 Ringe BK 17 3 1 13 10
Kommentarer
Kampgalleri
Nogle bruges til statistik og andre sættes af tredjepartstjenester. Ved at klikke 'OK' accepterer du brugen af cookies.
Luk